Skip to main content

Uklízíme

Úklid domácnosti často zabere spoustu času. My jsme tady od toho, abysme Vám tento čas ušetřili, a vy se tak mohli soustředit na důležitější věci v životě. Rádi Vám zajistíme úklid domu nebo úklid bytu a na všech Vaších přáních se s Vámi spolehlivě domluvíme.

Čekáte návštěvu, jsou svátky a nebo prostě jen chcete mít doma uklizeno a zrovna nemáte čas? Objednejte si u nás jednorázový úklid.

Pokud pořád pracujete, máte málo volného času, který chcete využívat jinak než zrovna úklidem, a nebo Vás prostě úklid nebaví, můžeme se také domluvit na pravidelném úklidu, na který od nás dostanete zvýhodněnou cenu, která se odvíjí od pravidelnosti úklidu.

K úklidu domácnosti se snažíme vždy přidat také malý dárek, aby vůně a uklizený domov nebylo to jediné, co Vás po naší návštěvě bude doma čekat.

Rozsah úklidu vždy závisí na domluvě, v základě se úklid domácnosti skládá z:

utírání prachu

vysávání a vytírání

umytí koupelny a WC

úklid kuchyně a spotřebičů

vynesení odpadků

Jako doplněk k úklidu domácnosti můžeme nabídnout mytí oken, žaluzií, dveří, světel, radiátorů, a mnoho dalších úklidových služeb podle přání zákazníka.

Úklid provádí spolehlivé a pracovité uklízečky, které mají několika leté zkušenosti s úklidem mnoha domácností, novostaveb, kanceláří a dalších prostorů. Svou práci vykonávají rychle a velmi svědomitě. Objednejte si svůj první úklid a přesvědčte se sami.

Rekonstrukce, novostavby nebo výstavba jiných staveb jsou vždy spojené s velkým nepořádkem a vyžadují pořádný úklid, bez toho to prostě nejde. My Vám tento úklid rádi poskytneme. Mnoha leté zkušenosti s úklidem těchto zaprášených a špinavých prostorů jsou obrovskou výhodou, a my tyto zkušenosti máme! Ať už se tedy jedná o úklid jakýchkoliv prostorů, uklízíme vše zcela do čista, tak abyste prostory mohli začít plně využívat.

Jak probíhá úklid?

Před úklidem si vyslechneme Vaše požadavky, domluvíme se na případné prohlídce prostorů nebo nám potřebné parametry sdělíte na dálku a my Vám nezávazně zpracujeme cenovou nabídku. Jestli budete se stanovenou cenou souhlasit, ve sjednané době provedeme úklid a před konečným předáním úklizených prostorů si vše společně projdeme a případné nedostatky ihned opravíme. Vše je pouze o domluvě, a my se snažíme vyhovět všem Vaším požadavkům na úklid.

Okna jsou hlavní částí domu a veškerých dalších budov. Ať už je máte od toho, abyste si plně užili pohled ven, nebo jen abyste uvnitř neměli tmu, potřebujete k tomu okna dokonale čistá a průhledná. Nikdo nemá rád zašpiněná skla a s tím Vám můžeme pomoct!

V základu nabízíme mytí oken z obou stran včetně rámů a parapetů. Navíc můžeme nabídnout mytí žaluzií, mytí venkovních žaluzií, vyprání a znovu pověšení záclon nebo mnoho dalších úklidových služeb podle přání zákazníka.

Stačí zavolat a na všem se spolu určitě domluvíme.