Skip to main content

 Úklid domácností

Úklid domácnosti často zabere spoustu času. My jsme tady od toho, abysme Vám tento čas ušetřili, a vy se tak mohli soustředit na důležitější věci v životě. Rádi Vám zajistíme úklid domu nebo úklid bytu a na všech Vaších přáních se s Vámi spolehlivě domluvíme.

Čekáte návštěvu, jsou svátky a nebo prostě jen chcete mít doma uklizeno a zrovna nemáte čas? Objednejte si u nás jednorázový úklid.

Pokud pořád pracujete, máte málo volného času, který chcete využívat jinak než zrovna úklidem, a nebo Vás prostě úklid nebaví, můžeme se také domluvit na pravidelném úklidu, na který od nás dostanete zvýhodněnou cenu, která se odvíjí od pravidelnosti úklidu.

K úklidu domácnosti se snažíme vždy přidat také malý dárek, aby vůně a uklizený domov nebylo to jediné, co Vás po naší návštěvě bude doma čekat.

Rozsah úklidu vždy závisí na domluvě, v základě se úklid domácnosti skládá z:


- utírání prachu

- vysávání a vytírání

- umytí koupelny a WC

- úklid kuchyně a spotřebičů

- vynesení odpadků

Jako doplněk k úklidu domácnosti můžeme nabídnout mytí oken, žaluzií, dveří, světel, radiátorů, a mnoho dalších úklidových služeb podle přání zákazníka.

Úklid provádí spolehlivé a pracovité uklízečky, které mají několika leté zkušenosti s úklidem mnoha domácností, novostaveb, kanceláří a dalších prostorů. Svou práci vykonávají rychle a velmi svědomitě. Objednejte si svůj první úklid a přesvědčte se sami.