Profesionální úklid domácností

 

Vaše důvěryhodná volba pro čistý domov

Domov je místo, kde trávíte nejcennější čas. My Vám ho rádi udržíme v dokonalém pořádku, abyste se mohli plně soustředit na to, co je pro Vás skutečně důležité. Naše profesionální služby úklidu domácností jsou tady, abyste si mohli vychutnávat čistý a uklizený domov, aniž byste se starali o nepříjemnou práci.

Jednorázový nebo pravidelný úklid

Nemáte čas na úklid před návštěvou nebo během svátků? Chcete, aby Vaše domácnost vždy vypadala skvostně, ale sami nemáte kapacitu na úklid? My pro Vás máme řešení. Nabízíme jednorázový generální úklid v Ostravě, Frýdku-Místku a okolí, který udělá Váš domov zářivým během krátké chvíle.
Pro ty, kteří chtějí mít stále uklizeno, poskytujeme pravidelný úklid. Zajistíme, aby Váš domov byl vždy připraven na příjemné chvíle.

Naše služby

Naši zkušení úklidoví pracovníci věnují pozornost každému detailu. Naše služby úklidu domácností v základu zahrnují:
Utírání prachu: Vaše povrchy budou bez nečistot a prachu.
Vysávání a vytírání: Pro čisté a zářivé podlahy.
Umývání koupelny a WC: Hygienicky čisté prostory.
Úklid kuchyně a spotřebičů: Žádná nečistota v kuchyni.

Navíc

Chceme, aby naše návštěva byla pro Vás vždy příjemným zážitkem, proto se vždy snažíme vyhovět všem Vaším požadavkům a k úklidu domácnosti přidat také malý dárek, aby vůně a uklizený domov nebylo to jediné, co Vás po naší návštěvě bude doma čekat.

Rozšiřující služby

Mimo základní úklid domácnosti můžeme také poskytnout další služby dle Vašeho přání, včetně mytí oken, žaluzií, dveří, světel, radiátorů, a mnoho dalšího. Vaše spokojenost je naším cílem, a jsme připraveni splnit všechny vaše požadavky.

Ceník

Cena se vždy odvíjí od mnoha faktorů, které naleznete v sekci ,,Ceník“.
Neváhejte nás proto kontaktovat a my Vám rádi poskytneme přesnou cenovou nabídku.

Úklid domácnosti od

7 Kč/m2

Mytí oken (včetně rámů) od

24 Kč/m2

Uklidíme za vás

Pro objednání úklidu nebo nezávazné zjištění ceny úklidu volejte nebo pište na:

Co dál uklízíme

Domácnosti

Úklid domácnosti často zabere spoustu času. My jsme tady od toho, abychom Vám tento čas ušetřili, a vy se tak mohli soustředit na důležitější věci v životě. Rádi Vám zajistíme úklid domu nebo úklid bytu a na všech Vaších přáních se s Vámi spolehlivě domluvíme.

Čekáte návštěvu, jsou svátky a nebo prostě jen chcete mít doma uklizeno a zrovna nemáte čas? Objednejte si u nás jednorázový úklid.

Novostavby

Rekonstrukce, novostavby nebo výstavba jiných staveb jsou vždy spojené s velkým nepořádkem a vyžadují pořádný úklid, bez toho to prostě nejde. My Vám tento úklid rádi poskytneme. Mnoha leté zkušenosti s úklidem těchto zaprášených a špinavých prostorů jsou obrovskou výhodou, a my tyto zkušenosti máme! Ať už se tedy jedná o úklid jakýchkoliv prostorů, uklízíme vše zcela do čista, tak abyste prostory mohli začít plně využívat.

Mytí oken

Okna jsou hlavní částí domu a veškerých dalších budov. Ať už je máte od toho, abyste si plně užili pohled ven, nebo jen abyste uvnitř neměli tmu, potřebujete k tomu okna dokonale čistá a průhledná. Nikdo nemá rád zašpiněná skla a s tím Vám můžeme pomoct!