Profesionální mytí oken

 

Zářivá okna pro krásný výhled

Okna jsou důležitou částí každé budovy. Bez ohledu na to, zda máte rádi panoramatický výhled nebo jen chcete více světla ve svém interiéru, čistá a průhledná okna jsou nezbytností. Právě proto jsme tu my. Zajistíme, aby Vaše okna byla čistá a rozjasnila Váš životní prostor.

Naše služby

V základu nabízíme mytí oken z obou stran včetně rámů a parapetů. Chceme, aby Vaše okna byla čistá a bez jakýchkoli nečistot.
Ale to není vše. Jsme tu proto, abychom uspokojili všechny Vaše potřeby. Proto můžeme kromě mytí oken v Ostravě, Frýdku-Místku a okolí nabídnout také:
Mytí žaluzií: Dejte svým žaluziím nový život a nechte je zářit čistotou.
Mytí výloh: Aby Vaše produkty za výlohou dokonale vynikly.
Mytí venkovních žaluzií: Dokonalá péče o Vaše žaluzie.
Další úklidové služby podle Vašich přání: Stačí nám říct, co potřebujete, a my to zařídíme.

Ceník

Cena se vždy odvíjí od mnoha faktorů, které naleznete v sekci ,,Ceník“.
Neváhejte nás proto kontaktovat a my Vám rádi poskytneme přesnou cenovou nabídku.

Mytí oken (včetně rámů) od

24 Kč/m2

Uklidíme za vás

Pro objednání úklidu nebo nezávazné zjištění ceny úklidu volejte nebo pište na:

Co dál uklízíme

Domácnosti

Úklid domácnosti často zabere spoustu času. My jsme tady od toho, abychom Vám tento čas ušetřili, a vy se tak mohli soustředit na důležitější věci v životě. Rádi Vám zajistíme úklid domu nebo úklid bytu a na všech Vaších přáních se s Vámi spolehlivě domluvíme.

Čekáte návštěvu, jsou svátky a nebo prostě jen chcete mít doma uklizeno a zrovna nemáte čas? Objednejte si u nás jednorázový úklid.

Novostavby

Rekonstrukce, novostavby nebo výstavba jiných staveb jsou vždy spojené s velkým nepořádkem a vyžadují pořádný úklid, bez toho to prostě nejde. My Vám tento úklid rádi poskytneme. Mnoha leté zkušenosti s úklidem těchto zaprášených a špinavých prostorů jsou obrovskou výhodou, a my tyto zkušenosti máme! Ať už se tedy jedná o úklid jakýchkoliv prostorů, uklízíme vše zcela do čista, tak abyste prostory mohli začít plně využívat.

Mytí oken

Okna jsou hlavní částí domu a veškerých dalších budov. Ať už je máte od toho, abyste si plně užili pohled ven, nebo jen abyste uvnitř neměli tmu, potřebujete k tomu okna dokonale čistá a průhledná. Nikdo nemá rád zašpiněná skla a s tím Vám můžeme pomoct!