Úklid novostaveb a po rekonstrukci

 

Vaše spolehlivá volba na úklid po stavebních pracích

Rekonstrukce, novostavby a další stavební práce jsou vždy spojené s velkým nepořádkem a špínou, a bez řádného úklidu to prostě nejde. Jsme tady proto, abychom Vám poskytli ten nejlepší úklidový servis, který si zasloužíte a naše mnohaleté zkušenosti s úklidem těchto náročných a zaprášených prostor jsou obrovskou výhodou.

Naše zkušenosti

Úklid novostaveb a prostorů po rekonstrukci je jednou z našich hlavních úklidových prací. Máme bohaté zkušenosti s tímto typem úklidu a víme, jak přeměnit zaprášené stavby na čisté a příjemné prostory, které můžete okamžitě využívat.

Naše služby

Nabízíme širokou škálu služeb, které zahrnují nejen úklid po stavbě a úklid po rekonstrukci v Ostravě, Frýdku-Místku a okolí, ale také další speciální úklidové služby. Nabízíme výhodnou cenu a flexibilitu, abychom vyhověli Vašim jedinečným požadavkům. Naše služby zahrnují také:

Úklid po malování: Odstranění veškeré špíny a nečistot po malování.
Úklid po stěhování: Příprava všech prostorů pro nové nájemníky.
Speciální úklidové služby: Podle vašich individuálních potřeb.

Ceník

Cena se vždy odvíjí od mnoha faktorů, které naleznete v sekci ,,Ceník“.
Neváhejte nás proto kontaktovat a my Vám rádi poskytneme přesnou cenovou nabídku.

Úklid novostaveb od

29 Kč/m2

Úklid prostor po rekonstrukci od

29 Kč/m2

Uklidíme za vás

Pro objednání úklidu nebo nezávazné zjištění ceny úklidu volejte nebo pište na:

Co dál uklízíme

Domácnosti

Úklid domácnosti často zabere spoustu času. My jsme tady od toho, abychom Vám tento čas ušetřili, a vy se tak mohli soustředit na důležitější věci v životě. Rádi Vám zajistíme úklid domu nebo úklid bytu a na všech Vaších přáních se s Vámi spolehlivě domluvíme.

Čekáte návštěvu, jsou svátky a nebo prostě jen chcete mít doma uklizeno a zrovna nemáte čas? Objednejte si u nás jednorázový úklid.

Novostavby

Rekonstrukce, novostavby nebo výstavba jiných staveb jsou vždy spojené s velkým nepořádkem a vyžadují pořádný úklid, bez toho to prostě nejde. My Vám tento úklid rádi poskytneme. Mnoha leté zkušenosti s úklidem těchto zaprášených a špinavých prostorů jsou obrovskou výhodou, a my tyto zkušenosti máme! Ať už se tedy jedná o úklid jakýchkoliv prostorů, uklízíme vše zcela do čista, tak abyste prostory mohli začít plně využívat.

Mytí oken

Okna jsou hlavní částí domu a veškerých dalších budov. Ať už je máte od toho, abyste si plně užili pohled ven, nebo jen abyste uvnitř neměli tmu, potřebujete k tomu okna dokonale čistá a průhledná. Nikdo nemá rád zašpiněná skla a s tím Vám můžeme pomoct!